Stages per opleiding

Actie-pakket

Inburgering door Quintis

Een snelle inburgeringscursus door Quintis voor de buitenlandse "stagiaires". Check de online videos hier. >

Sranan Sabi (weetjes)

  • Suriname is in tegenstelling tot Nederland niet bepaald een fietsland. Veel stagiaires huren bij aankomst toch een fiets en het wordt dan ook een steeds normaler beeld op de straten van Paramaribo. Verwacht echter wel blikken en opmerkingen van de lokale bevolking, die al die puffende Hollanders maar wat grappig vinden!

Website en applicatiebouwer

websitebouwer

Functie: Website bouwer
Stageaanvang: z.s.m.
Stageperiode: 3 tot 6 maande

Stageopdracht
Het ontwikkelen en bouwen van websites, solutions en applicaties

Stage-eisen
De stagiair(e) moet gedisciplineerd kunnen werken, moet initiatief tonen en flexibel zijn. Een stagiair(e) die een kritische instelling heeft, van uitdagingen houdt, een sterke persoonlijkheid bezit en om kan gaan met andere culturen

De stagiair (e) dient een HBO (technische) informatica studieachtergrond te hebben, informatie en media, interactieve media of een andere vergelijkbare opleiding.

Contact

Comments are closed.

Mogelijke stageplaats

  • Fun and Adventure (buiten adventure park)

    Stageplaats:Buiten-adventure-park Een adventure park in Suriname met Kayaks, kabelbanen en meer actieve buitensporten zoekt studenten die graag de begeleiding hierin op zich willen nemen en mogelijk het aanleggen van nieuwe banen en parcoursen. Een superleuke uitdagende stageplaats met heel veel perspectief. Jou inzet bepaalt jou stage, jou wilskracht en inventiviteit in deze stage bepalen hoe deze stage verloopt. The sky is the limit. Zowel voor begeleiding van personen, als aanleg van nieuwe parcoursen en activiteiten worden er studenten gezocht. Deze stageplaats is afwisselend in Paramribo en het binnenland van Suriname.

Sranan Sabi (weetjes)

  • Zeven talen??

    Suriname kent meerdere talen: Aukaans, Saramacaans en Sranan Tongo en nog meer verschillende indianentalen. Tevens wordt er Engels, Hindoestaans en Javaans en Spaans gesproken. Voor een land met bijna een half miljoen inwoners zijn dat veel verschillende talen. Deze talen hoor je dagelijks als je op straat loopt. Gelukkig spreekt bijna iederen even vlot Nederlands.

Testimonials

  • Vanavond (in Nederland) is Rogér aan de terugreis begonnen. Met veel, heel veel pijn verlaat hij Suriname. Niet alleen aan het land maar vooral ook aan de mensen in Suriname heeft hij zijn hart verloren. Mailtjes, telefoontjes, sms-berichtjes, alles was altijd vol lof. Het zal zeker niet bij deze enige keer blijven dat hij jullie land bezoekt, daar ben ik van overtuigd.
    Mede dank zij jou en andere collega’s en vrienden heeft hij zo’n mooie tijd van zijn stageperiode kunnen maken. Wij willen je dan ook heel erg bedanken hiervoor. Bedank ook de andere mensen van jullie kantoor. Als je weer eens in Nederland bent ben je van harte uitgenodigd bij ons in Posterholt.
    lees meer over deze stageplaats…