Stages per opleiding

Actie-pakket

Inburgering door Quintis

Een snelle inburgeringscursus door Quintis voor de buitenlandse "stagiaires". Check de online videos hier. >

Sranan Sabi (weetjes)

  • In Suriname kan je gewoon met je Nederlandse bankpas EURO’s pinnen,  bij de wisselkantoren (ook wel cambio’s genoemd).
    Dit is goedkoper dan pinnen bij de lokale banken. Touroperators werken met EURO prijzen zowel als huisbazen.

Rijst met kip

Rijst is het hoofdvoedsel in Suriname, Surinamers eten in de middag over het algemeen een warme maal. Kip of rijst ontbreken hieraan zelden. Elke bevolkingsgroep kent haar eigen gerechten en lekkernijen. De meeste stagiaires keren terug met een paar kilootjes extra terug naar taataa (Nederland). Laat dit je niet afschrikken, want Suriname beschikt over goede fitnesscentra en vele zwemgelegenheden om deze pondjes te verbranden.

Comments are closed.

Mogelijke stageplaats

  • Stage lopen bij Stichting Unu Pikin

    Voor HBO-studenten, oa Social Work MWD/SPH, Pedagogiek. Stichting Unu Pikin: Schoolmeubilair, -materialen en Bibliotheken Stichting Unu Pikin zet zich in voor het verbeteren van de leeromgeving van kinderen in Suriname. De Nederlandse tak van Stichting Unu Pikin doet aan fondsenwerving en zamelt allerlei educatieve materialen in, maar richt zich voornamelijk op (kinder-) boeken. Deze boeken worden in Suriname gebruikt om schoolbibliotheken op te zetten of te ondersteunen. Ook andere materialen worden ‘doorgegeven’. In Suriname heeft de stichting een sociale werkplaats waar schoolmeubilair wordt gemaakt door mensen die extra steun kunnen gebruiken, zoals jongeren zonder opleiding of mensen met een lichamelijke, verstandelijke of sociale beperking. lees meer over deze stageplaats…… Lees meer over deze stage —->

Sranan Sabi (weetjes)

  • De Surinaamse Dollar

    De munteenheid van Suriname is de Surinaamse Dollar (S.R.D.), in de volksmond ook wel Srada genoemd. Doordat deze munt aan de kwakkelende U.S. dollar is gekoppeld is de wisselkoers momenteel 4,6 . Dit betekent dat je voor 100 euro, 460 S.R.D. krijgt. Daarvoor koop je in de kroeg bijna 40 liter bier!

Testimonials

  • “Zonder de uitstekende begeleiding van Suristage.com zou ik nooit in Suriname zijn aangekomen. Ik heb een prachttijd gehad.
    Ik werd na een lange vliegreis netjes bij het vliegveld opgevangen en vervolgens heel persoonlijk naar een prachtige en veilige woning gebracht. Toen ik vervolgens op mijn stageplaats kwam kende het hele bedrijf mijn naam al!

    Ik ben Suristage.com erg dankbaar voor de goede zorgen. Een echte aanrader.”

    Monika Kowalewska,
    Student CMV
    Avans Hogeschool