Stages per opleiding

Actie-pakket

Inburgering door Quintis

Een snelle inburgeringscursus door Quintis voor de buitenlandse "stagiaires". Check de online videos hier. >

Sranan Sabi (weetjes)

  • Een Djogo wordt een literfles bier genoemd. Bij bestelling van de fles wordt je gevraagd hoeveel cups je erbij wilt. Cups zijn plastic bekertjes, omdat je zelden alleen drinkt. Op de hoeken van straten zie je veelal mannen na werktijd samen een Djogo delen.
    Heineken, Bavaria en Oranjeboom zijn tevens verkrijgbaar maar voor de Surinamer gaat de voorkeur uit naar het Surinaamse Parbo-bier.

Marketingplan opzetten t.b.v. omzetvergroting van een cardealer

Titel: Marketingplan opzetten t.b.v. omzetvergroting van een cardealer

Stageaanvang: i.o.
Stageperiode: 18-21 weken
Deze opdracht is ten behoeve van een ambitieus bedrijf dat bekend staat als één van de grootste cardealers in Suriname en professionalisering hoog in het vaandel heeft staan. Dit bedrijf is ambitieus in het behalen van een nog grotere marktaandeel.
Stageopdracht
– Een businessplan te schrijven en deze implementeren;
– een marketingplan op te stellen en deze te implementeren;
– onderzoek doen naar acties die moeten worden ondernomen om het bedrijf nog beter te positioneren binnen de samenleving;
– een reclameplan ontwikkelen dat moet resulteren in de versterking van de marktpositie van dit bedrijf en het verhogen van de omzet;
– Op basis van dit marketingplan moet er een reclamecampagne worden opgezet.

Stage-eisen
Voor deze stageopdracht zoekt dit bedrijf een stagiaire dat kennis heeft van marketinginstrumenten, marktonderzoeken, de autohandel (in Suriname). Voorts verwacht het bedrijf dat de stagiaire representatief, vlot en initiatiefrijk is, openstaat voor de Surinaamse cultuur (mentaliteit) en een handson mentaliteit heeft.

Comments are closed.

Mogelijke stageplaats

  • Het opzetten van een businessplan/marketingplan voor een postbedrijf

    Titel: Het opzetten van een businessplan/marketingplan Stageaanvang: z.s.m. Stageperiode: 3 tot 6 maanden De opdracht is ten behoeve van een opstartend postbedrijf. Dit postbedrijf zal de volgende diensten aanbieden: – Een koeriersdienst; – een vrachtpakkettendienst; – postbussen. Stageopdracht – Een businessplan te schrijven en deze implementeren; – een marketingplan op te stellen en deze te implementeren; – in samenspraak met de directie bepaalde werkprocessen ontwikkelen ten behoeve van de aangeboden diensten; – onderzoek doen naar acties die moeten worden ondernomen om het bedrijf te positioneren binnen de samenleving; lees meer over deze stageplaats…… Lees meer over deze stage —->

Sranan Sabi (weetjes)

  • Taxi of bus?

    Een busrit is een avontuur op zich in Suriname. Er zijn officiëlehaltes maar je kan een bus ook op elk gewenst tijdstip laten stoppen door je hand in de lucht te steken. Het is wel evenwennen hoe je moet zitten in de meestal overvolle bussen, terwijl de laatstehits hard wordengedraaid, besproken enmeegezongen door de busreizigers. Een taxi van de ene naar de andere kant van Paramaribo kost ongeveer 4 euro.

Testimonials

  • Vanavond (in Nederland) is Rogér aan de terugreis begonnen. Met veel, heel veel pijn verlaat hij Suriname. Niet alleen aan het land maar vooral ook aan de mensen in Suriname heeft hij zijn hart verloren. Mailtjes, telefoontjes, sms-berichtjes, alles was altijd vol lof. Het zal zeker niet bij deze enige keer blijven dat hij jullie land bezoekt, daar ben ik van overtuigd.
    Mede dank zij jou en andere collega’s en vrienden heeft hij zo’n mooie tijd van zijn stageperiode kunnen maken. Wij willen je dan ook heel erg bedanken hiervoor. Bedank ook de andere mensen van jullie kantoor. Als je weer eens in Nederland bent ben je van harte uitgenodigd bij ons in Posterholt.
    lees meer over deze stageplaats…