Stages per opleiding

Actie-pakket

Inburgering door Quintis

Een snelle inburgeringscursus door Quintis voor de buitenlandse "stagiaires". Check de online videos hier. >

Sranan Sabi (weetjes)

  • In Suriname kan je gewoon met je Nederlandse bankpas EURO’s pinnen,  bij de wisselkantoren (ook wel cambio’s genoemd).
    Dit is goedkoper dan pinnen bij de lokale banken. Touroperators werken met EURO prijzen zowel als huisbazen.

In kaart brengen van de veiligheid van de werkvloer

In kaart brengen van de veiligheid van de werkvloer

Titel: In kaart brengen van de veiligheid van de werkvloer

Stageaanvang: zo snel mogelijk
Stageperiode: 20-24 weken

Deze organisatie staat voor dienstverlening bij het voorkomen, beperken en bestrijden van brand en biedt hulp bij ongevallen en rampen.
Deze toonaangevende organisatie bestaat uit negen posten, die zich bevinden in de verschillende kernen Groot Paramaribo en de districten. De organisatie telt meer dan 500 beroepskrachten, die vanuit de kernen repressieve zorg verlenen aan de burgers van Suriname.

Stageopdracht
In kaart brengen van de veiligheid van de werkvloer:
Voldoet de Personal Protective Equipment aan de internationale normen en eisen: helmen, beschermkleding, schoenen, laarzen, handschoenen, voertuigen, brandslangen etc;
Welke sturingsmechannismen moet de leiding binnen de organisatie gebruiken om de mensen bewust te maken van de veiligheid tijdens het uitrukken naar een brand, de veiligheid op de werkvloer en de persoonlijk veiligheid;
Veiligheid van de gebouwen, trappenhuis, van de gangpaden, stoelen en overig materiaal aanwezig in het gebouw en de omgeving;
Veiligheid van de voertuigen.

De stagiair (e) zal voor dit onderzoek nauw samenwerken met name de afdeling Repressie en in mindere mate met de medewerkers van afdeling magazijn en afdeling inkoop.

Stage-eisen
Voor deze stageopdracht zijn zij op zoek naar een stagiair(e), die de HBO Integrale veiligheidskunde volgt of een ander vergelijkbare opleiding volgt.

Comments are closed.

Mogelijke stageplaats

  • stage psychiatrisch centrum in Suriname

    Stage:  psychiatrisch centrum in Suriname (stageplaats reeds in overleg verder uit te werken) Stageduur: In overleg Stageperiode: In overleg De Verpleegkundig Directeur van een psychiatrisch centrum in Suriname is geïnteresseerd in een student en wel om de volgende redenen: Het psychiatrisch centrum start met een afdeling kinder- en jeugdpsychiatrie daarbij kan er stage gelopen worden op deze dienst. Deel uitmaken van het multidisciplinaire team bij de nazorg voor ex-psychiatrische patiënten en begeleiding van mensen met een verslavingsproblematiek wekte bijzondere interesse. De stage wordt opgemaakt aan de hand van de competenties en behoefte van de student.

Sranan Sabi (weetjes)

  • Rijst met kip

    Rijst is het hoofdvoedsel in Suriname, Surinamers eten in de middag over het algemeen een warme maal. Kip of rijst ontbreken hieraan zelden. Elke bevolkingsgroep kent haar eigen gerechten en lekkernijen. De meeste stagiaires keren terug met een paar kilootjes extra terug naar taataa (Nederland). Laat dit je niet afschrikken, want Suriname beschikt over goede fitnesscentra en vele zwemgelegenheden om deze pondjes te verbranden.

Testimonials

  • Vanavond (in Nederland) is Rogér aan de terugreis begonnen. Met veel, heel veel pijn verlaat hij Suriname. Niet alleen aan het land maar vooral ook aan de mensen in Suriname heeft hij zijn hart verloren. Mailtjes, telefoontjes, sms-berichtjes, alles was altijd vol lof. Het zal zeker niet bij deze enige keer blijven dat hij jullie land bezoekt, daar ben ik van overtuigd.
    Mede dank zij jou en andere collega’s en vrienden heeft hij zo’n mooie tijd van zijn stageperiode kunnen maken. Wij willen je dan ook heel erg bedanken hiervoor. Bedank ook de andere mensen van jullie kantoor. Als je weer eens in Nederland bent ben je van harte uitgenodigd bij ons in Posterholt.
    lees meer over deze stageplaats…