Stages per opleiding

Actie-pakket

Inburgering door Quintis

Een snelle inburgeringscursus door Quintis voor de buitenlandse "stagiaires". Check de online videos hier. >

Sranan Sabi (weetjes)

  • In Suriname wordt het grootste gedeelte van de supermarkten door Chinezen gerund. De Chinees komt meestal rechtstreeks uit China, en weigert in vele gevallen Nederlands te leren. Als je in Suriname naar de Chinees gaat, ga je over het algemeen naar de supermarkt. De Chinees importeert zijn goederen rechtstreeks uit China, veelal zijn dit namaak-merken voor spotgoedkope prijzen.

    .

Hotel in binnenstad Paramaribo (verbeterpunten implementeren)

Stageplaats: Hotel in binnenstad van Suriname
Tijdsduur: In overleg
Aanvang stage: In overleg

Takenpakket:
1. Meelopen en verbetering brengen in het hotel op het gebied van personeelsbeleid
2. Actieplannen schrijven ter verbetering van het hotel op het gebied van marketing en reclame veroering zowel op het net als op offline.
3. Hoe wordt het hotel weer commercieel aantrekkelijk?
4. Bepaalde vloeren van het hotel staan leeg, wat kan hiermee gedaan worden (onderzoek).
Het hotel is 10 jaar geleden gebouwd in het hartje centrum van Paramaribo. Momenteel trekt het niet veel klanten meer door verschillende oorzaken, jij als stagiaire krijgt de kans hier onderzoek naar de oorzaak te doen en verbetering te brengen hierin middels plannen zowel uitvoering.
Het is een leuke en zware taak, je bent allround bezig. Een ander voordeel is dat je direct een kamer huurt in het hotel tegen een studentenkamerprijs (+/- 200 euro) per maand inclusief internet.

Comments are closed.

Mogelijke stageplaats

  • Stage Kindermuseum

    Stagiair pedagogisch, CMV, SPH, Pedagogiek Het kindermuseum is geen museum om met je handen op je rug kunstwerken of historische voorwerpen te bekijken. In het kindermuseum kunnen kinderen hun nieuwsgierigheid bevredigen op een educatieve, interactieve en eigentijdse manier. In het kindermuseum wordt hun fantasie geprikkeld en hun visie verbreed. Hiertoe biedt het kindermuseum interactieve tentoonstellingen aan, waar je met de school of als individu naar toe kunt gaan.   Wij zijn opzoek naar jou! Als stagiair vind je het leuk om met kinderen te werken. Je bent enthousiast, stressbestendig, flexibel, energiek, positief ingesteld en oplossingsgericht. Daarbij ben je creatief en kun je een beetje acteren. lees meer over deze stageplaats…… Lees meer over deze stage —->

Sranan Sabi (weetjes)

  • Zeven talen??

    Suriname kent meerdere talen: Aukaans, Saramacaans en Sranan Tongo en nog meer verschillende indianentalen. Tevens wordt er Engels, Hindoestaans en Javaans en Spaans gesproken. Voor een land met bijna een half miljoen inwoners zijn dat veel verschillende talen. Deze talen hoor je dagelijks als je op straat loopt. Gelukkig spreekt bijna iederen even vlot Nederlands.

Testimonials

  • “Zonder de uitstekende begeleiding van Suristage.com zou ik nooit in Suriname zijn aangekomen. Ik heb een prachttijd gehad.
    Ik werd na een lange vliegreis netjes bij het vliegveld opgevangen en vervolgens heel persoonlijk naar een prachtige en veilige woning gebracht. Toen ik vervolgens op mijn stageplaats kwam kende het hele bedrijf mijn naam al!

    Ik ben Suristage.com erg dankbaar voor de goede zorgen. Een echte aanrader.”

    Monika Kowalewska,
    Student CMV
    Avans Hogeschool