Stages per opleiding

Actie-pakket

Inburgering door Quintis

Een snelle inburgeringscursus door Quintis voor de buitenlandse "stagiaires". Check de online videos hier. >

Sranan Sabi (weetjes)

  • Aan de Surinaamse kust krioelt het van de dolfijnen. Altijd al op de foto gewild met Flipper? Dit is je kans op een bijzondere ontmoeting met deze intelligente en schattige dieren! Of ga op dolfijnentour .

Grafisch ontwerper bij ontwerpbureau

Stage buitenland: Grafisch ontwerper
Locatie: Paramaribo, Suriname
Aantal stageplaatsen: 2
Stageperiode: 3-12 maanden

Korte beschrijving stage: Een ontwerpburo in Paramaribo, met deels Nederlands management, biedt een interessante stageplek waarbij je meewerkt aan diverse creatieve opdrachten en alles dat dagelijks aan taken komt kijken op het kantoor.

Afhankelijk van jouw persoonlijke kwaliteiten en interesses word je ingezet bij verschillende designprojecten die het beste bij je passen. Je begint tijdens je stage bij het bedrijf met een aantal kleinere opdrachten onder directe begeleiding en supervisie van de creatieve staf. Zodra blijkt dat je zelfstandiger kunt werken, krijg je meer verantwoordelijkheid en de ruimte om aan je eigen portfolio te werken.

Geschikt voor: Studenten Grafische Vormgeving, Kunst, Media & Technologie (KMT), Communicatie & Multimedia Design. Creatieve, uitgesproken studenten die niet bang zijn om initiatief te tonen en verantwoordelijkheid te nemen.

Comments are closed.

Mogelijke stageplaats

  • Medewerkers tevredenheid onderzoek

    Titel: Het uitvoeren van een medewerker-tevredenheid-onderzoek Stageaanvang: ASAP Stageperiode: 10-12 weken Deze organisatie profileert zich als een toonaangevende en solide financiële instelling die zekerheid biedt aan de particuliere en zakelijke markt. Zij bedient hun klanten met een breed assortiment van excellente verzekeringsproducten en financiële diensten waar deskundigheid achter staat. Klantvriendelijkheid, een effectieve en efficiente dienstverlening staat hoog in het vaandel. Stageopdracht Deze stageopdracht betreft een duostage waarbij een Nederlandse/Belgische student gekoppeld wordt aan een Surinaamse student, die samen de stageopdracht zullen uitvoeren. lees meer over deze stageplaats…… Lees meer over deze stage —->

Sranan Sabi (weetjes)

  • Bosland- of stadscreool?

    Surinamers hebben zelf onderscheid gemaakt tussen een Marron (een in de slaventijd gevluchtte slaaf) of een stadscreool. De Marron wordt ook wel boslandcreool genoemd, voor sommige mensen brengt dit woord een negatieve lading met zich mee, Marron is een veiligere keuze.

Testimonials

  • Vanavond (in Nederland) is Rogér aan de terugreis begonnen. Met veel, heel veel pijn verlaat hij Suriname. Niet alleen aan het land maar vooral ook aan de mensen in Suriname heeft hij zijn hart verloren. Mailtjes, telefoontjes, sms-berichtjes, alles was altijd vol lof. Het zal zeker niet bij deze enige keer blijven dat hij jullie land bezoekt, daar ben ik van overtuigd.
    Mede dank zij jou en andere collega’s en vrienden heeft hij zo’n mooie tijd van zijn stageperiode kunnen maken. Wij willen je dan ook heel erg bedanken hiervoor. Bedank ook de andere mensen van jullie kantoor. Als je weer eens in Nederland bent ben je van harte uitgenodigd bij ons in Posterholt.
    lees meer over deze stageplaats…