Stages per opleiding

Actie-pakket

Inburgering door Quintis

Een snelle inburgeringscursus door Quintis voor de buitenlandse "stagiaires". Check de online videos hier. >

Sranan Sabi (weetjes)

  • Maandag: Slapen…
    Dinsdag:  Eightball
    Woensdag:  Touché
    Donderdag: Havanna
    Vrijdag: Touché
    Zaterdag: Zsa-Zsa-Zsu
    Zondag: Daimond

Grafisch ontwerper bij ontwerpbureau

Stage buitenland: Grafisch ontwerper
Locatie: Paramaribo, Suriname
Aantal stageplaatsen: 2
Stageperiode: 3-12 maanden

Korte beschrijving stage: Een ontwerpburo in Paramaribo, met deels Nederlands management, biedt een interessante stageplek waarbij je meewerkt aan diverse creatieve opdrachten en alles dat dagelijks aan taken komt kijken op het kantoor.

Afhankelijk van jouw persoonlijke kwaliteiten en interesses word je ingezet bij verschillende designprojecten die het beste bij je passen. Je begint tijdens je stage bij het bedrijf met een aantal kleinere opdrachten onder directe begeleiding en supervisie van de creatieve staf. Zodra blijkt dat je zelfstandiger kunt werken, krijg je meer verantwoordelijkheid en de ruimte om aan je eigen portfolio te werken.

Geschikt voor: Studenten Grafische Vormgeving, Kunst, Media & Technologie (KMT), Communicatie & Multimedia Design. Creatieve, uitgesproken studenten die niet bang zijn om initiatief te tonen en verantwoordelijkheid te nemen.

Comments are closed.

Mogelijke stageplaats

  • Madeinsuriname.com, promotie spullen lokale bevolking via internet

    Project: MadeinSuriname.com Tijdsduur: In overleg Startdatum: In overleg Het opzetten van een site waar lokale mensen hun eigen gemaakte spullen op kunnen publiceren. MadeinSuriname.com verkoopt vervolgens deze produkten en krijgt voor de verkoop hiervan een commissie. Dit project is maatschappelijk-sociaal verantwoord, het ligt in de lijn van armoede bestrijding en zelfredzaamheid van de burger. Jou taken: – Invulling teksten / website omschrijving. Bouw website coördineren (wordt uit handen gegeven, echter de invulling ervan moet je wel leren om de produkten online erop te kunnen publiceren) lees meer over deze stageplaats…… Lees meer over deze stage —->

Sranan Sabi (weetjes)

  • Dolfijnen

    Aan de Surinaamse kust krioelt het van de dolfijnen. Altijd al op de foto gewild met Flipper? Dit is je kans op een bijzondere ontmoeting met deze intelligente en schattige dieren! Of ga op dolfijnentour .

Testimonials

  • “Zonder de uitstekende begeleiding van Suristage.com zou ik nooit in Suriname zijn aangekomen. Ik heb een prachttijd gehad.
    Ik werd na een lange vliegreis netjes bij het vliegveld opgevangen en vervolgens heel persoonlijk naar een prachtige en veilige woning gebracht. Toen ik vervolgens op mijn stageplaats kwam kende het hele bedrijf mijn naam al!

    Ik ben Suristage.com erg dankbaar voor de goede zorgen. Een echte aanrader.”

    Monika Kowalewska,
    Student CMV
    Avans Hogeschool