Stages per opleiding

Actie-pakket

Inburgering door Quintis

Een snelle inburgeringscursus door Quintis voor de buitenlandse "stagiaires". Check de online videos hier. >

Sranan Sabi (weetjes)

  • Suriname bestaat uit: Javanen, Hindoenstanen (mensen uit India), Indianen (Oorspronkelijke bewoners van Suriname), Creolen, Chinezen  Brazilianen en nog wat kleinere bevolkingsgroepen. Elke bevolkingsgroep kent zijn eigen gerechten en feestdagen. Suriname kent wereldwijd de meeste feestdagen. Het hele land feest dan mee. De Surinamers leven in vrede naast elkaar. Een kerk is gebouwd naar een synagoge.

Forensische opsporing (meeloopstage)

Stageplaats: Forensische opsporing
Tijdsduur: In overleg (tijdig tevoren aanvragen)
Lengte stage: In overleg

Stage lopen bij de Forensische opsporing in Paramaribo is leuk en spannend, je moet echter wel tegen een stootje kunnen. Je mag zelfstandig onderzoek uitvoeren onder begeleiding. De stage is leren van elkaar, de Forensische Opsporing moet roeien met de riemen die zij heeft en leert ook nog een hoop van jou als student.
Doordat deze stage bij de overheid is, duurt de aanvraag en toestemming altijd erg lang. Vroegtijdig starten met de aanvraag is geadviseerd. De Forensische opsporing is altijd blij met studenten uit Nederland.

Comments are closed.

Mogelijke stageplaats

  • Interne stage advocatenkantoor

    Het schrijven van een ingebreke stelling Titel: Het schrijven van een ingebreke stelling Stageaanvang: i.o. Stageperiode: 20 weken Een zeer gerenommeerd advocatenkantoor zoekt een stagiaire voor de volgende opdracht: Stageopdracht Het houden van een intake met een client Aan de hand van de intake de case analyseren Aan de hand van deze analyse een ingebrekestelling opzetten Het schrijven van een inleidend rekest Het op schrift stellen van een conclusie c.q. aanbeveling. Tevens dient de stagiaire hoorzittingen bij te wonen. Stage-eisen Voor deze stageopdracht zijn zij op zoek naar een stagiair(e), die HBO rechten volgt of een ander vergelijkbare opleiding volgt. lees meer over deze stageplaats…… Lees meer over deze stage —->

Sranan Sabi (weetjes)

  • Gouden tanden

    Suriname is qua grondstoffen het 7 na rijkste land ter wereld. Er wordt in Suriname op legale en op illegale wijze veel goud gewonnen in het binnenland. In de stad kan je redelijk goedkoop gouden sieraden kopen.
    Een mond vol gouden tanden, gouden ringen en gouden kettingen betekent dat je veel “pakkie” (geld)hebt.

Testimonials

  • “Zonder de uitstekende begeleiding van Suristage.com zou ik nooit in Suriname zijn aangekomen. Ik heb een prachttijd gehad.
    Ik werd na een lange vliegreis netjes bij het vliegveld opgevangen en vervolgens heel persoonlijk naar een prachtige en veilige woning gebracht. Toen ik vervolgens op mijn stageplaats kwam kende het hele bedrijf mijn naam al!

    Ik ben Suristage.com erg dankbaar voor de goede zorgen. Een echte aanrader.”

    Monika Kowalewska,
    Student CMV
    Avans Hogeschool