Stages per opleiding

Actie-pakket

Inburgering door Quintis

Een snelle inburgeringscursus door Quintis voor de buitenlandse "stagiaires". Check de online videos hier. >

Sranan Sabi (weetjes)

  • In Suriname wordt het grootste gedeelte van de supermarkten door Chinezen gerund. De Chinees komt meestal rechtstreeks uit China, en weigert in vele gevallen Nederlands te leren. Als je in Suriname naar de Chinees gaat, ga je over het algemeen naar de supermarkt. De Chinees importeert zijn goederen rechtstreeks uit China, veelal zijn dit namaak-merken voor spotgoedkope prijzen.

    .

De Surinaamse Dollar

De munteenheid van Suriname is de Surinaamse Dollar (S.R.D.), in de volksmond ook wel Srada genoemd. Doordat deze munt aan de kwakkelende U.S. dollar is gekoppeld is de wisselkoers momenteel 4,6 . Dit betekent dat je voor 100 euro, 460 S.R.D. krijgt. Daarvoor koop je in de kroeg bijna 40 liter bier!

Comments are closed.

Mogelijke stageplaats

  • Stage op Doveninstituut / Internaat

    Stage: De stagiair werkt in principe aan hetzelfde regime als de plaatselijke collega’s, maar het werkrooster wordt via onderlinge afspraken geregeld; Tijdsduur: een stagevolume van 15 à 16 weken en 3 vakantieweken. Startdatum: In overleg STICHTING: School – internaat voor gehoorgestoorde kinderen De stichting is een instituut voor dove en slechthorende kinderen in Suriname. In 1946 werd in Suriname een school voor gehoorgestoorden opgericht en in 1965 volgde de stichting. Het instituut beschikt over een aantal gebouwen aan de Wanicastraat in Paramaribo op een terrein geschonken door de Zusters van Oudenbosch en de Fraters van Tilburg. De stichting is echter neutraal van aard: kinderen van alle religies en gezindten worden opgenomen. lees meer over deze stageplaats…… Lees meer over deze stage —->

Sranan Sabi (weetjes)

  • Bevolkingsgroepen

    Suriname bestaat uit: Javanen, Hindoenstanen (mensen uit India), Indianen (Oorspronkelijke bewoners van Suriname), Creolen, Chinezen  Brazilianen en nog wat kleinere bevolkingsgroepen. Elke bevolkingsgroep kent zijn eigen gerechten en feestdagen. Suriname kent wereldwijd de meeste feestdagen. Het hele land feest dan mee. De Surinamers leven in vrede naast elkaar. Een kerk is gebouwd naar een synagoge.

Testimonials

  • “Zonder de uitstekende begeleiding van Suristage.com zou ik nooit in Suriname zijn aangekomen. Ik heb een prachttijd gehad.
    Ik werd na een lange vliegreis netjes bij het vliegveld opgevangen en vervolgens heel persoonlijk naar een prachtige en veilige woning gebracht. Toen ik vervolgens op mijn stageplaats kwam kende het hele bedrijf mijn naam al!

    Ik ben Suristage.com erg dankbaar voor de goede zorgen. Een echte aanrader.”

    Monika Kowalewska,
    Student CMV
    Avans Hogeschool